Adana Demirspor: Sneijder transferi olumsuz sonuçlandı

0

GazeteTAMAM.com – Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, transferin sponsorluk sözleşmesindeki maddelerden ötürü gerçekleşmediğini açıkladı.

Süper Lig takımlarından Adana Demirspor’un Başkanı Murat Sancak, bir dönem Galatasaray forması da giyen dünyaca ünlü Hollandalı futbolcu Wesley Sneijder transferinin olumsuz sonuçlandığını açıkladı.

‘Maliyet yüzünden gerçekleşmediği iddiaları doğru değil’

Sancak, Hollandalı yıldızın, Demirspor forması giymeye sıcak baktığını belirterek, “Ancak Katar Kulübü’nde sponsorluk sözleşmelerinden dolayı Sneijder´in kulübümüze transferi gerçekleşmedi. Bazı yayın organlarında yer alan ‘maliyeti yüzünden gerçekleşmedi’ gibisinden gerekçelerden dolayı değil. Sponsorluk sözleşmesindeki maddelerden ötürü oyuncunun transferi olumlu sonuçlanmamıştır” dedi.

‘Sneijder’e teşekkür ederim’

Sneijder’a futbol yaşantısında başarılar dileyen Başkan Sancak, “Kim bilir bir gün başka baharda aramıza katılır. Sneijder’a görüşmelerimizdeki sıcak yaklaşımlarından dolayı teşekkürlerimi sunup, karakterli ve onurlu kişiliği için de kendisine ayrıca teşekkür ederim. Transfer döneminde görüşmelerimiz sürerken, Adana Demirspor´a yakışır bir 10 numara transferi gerçekleştireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu.

CEVAP VER

Yorumunuzu yazın
Adınızı yazın