Ahmet Kural’ın savcılık ifadesi ortaya çıktı

Savcılıktaki ifadesinde tartışmanın Sıla'nın daha önce birlikte olduğu iddia edilen Okan Can Yatır yüzünden çıktığını öne süren Ahmet Kural, "Ben de arbede sırasında yaralandım, belimi çarptım. Ama şikayetçi olmadım." dedi.

0

GazeteTAMAM.com – Oyuncu Ahmet Kural, savcılıkta verdiği ifadede eski sevgilisi Sıla’yla Okan Can Yatır ilişkisi nedeniyle kavga ettiklerini öne sürdü.

Sevgilisi şarkıcı Sıla Gençoğlu ile yaşadığı tartışma sonucu şiddet uygulayan ve mahkeme tarafından hakkında uzaklaştırma kararı verilen oyuncu Ahmet Kural’ın savcılık ifadesi ortaya çıktı.

Sözcü’den Fatma Vurgun’un haberine göre; Kural, savcılıkta Sıla’yla daha önce dokuz aylık birlikteliklerini Okan Can Yatır nedeniyle bitirdiğini, Sıla’nın barışmak istediğini, bunun üzerine kendisini affettiğini anlattı.

Kural, olay günü Sıla ile birlikte ailesinin yanından döndüklerini ve alkol aldıklarını belirterek, Sıla ile Okan Can Yatır arasındaki ilişkiden dolayı kavganın çıktığını söyledi.

Kural, Sıla ile yaşadıkları kavga sırasında kendisinin de yaralandığını iddia ederek olayı şöyle anlattı:
“Sıla ile benim ilişkim bittikten sonra Sıla’nın, Okan Can Yatır ile ilişkisi olmuş. Daha önce bunun doğru olup olmadığını sorduğumda çelişkili cevaplar vermişti. Olay günü tekrar sorduğumda ise bu ilişkiyi kabul etti. Bu sebeple kavga çıktı. Sıla’yı evden göndermek istedim ancak gitmedi. Birbirimizi kollarından tutup sarstık, defalarca yere düştük. Arbede sırasında ben de yaralandım, belimi çarptım ve iki gün boyunca kalkamadım. Ama şikâyetçi olmadım.”

Sıla’nın avukatının açıklamasında olaya Sıla’nın bir erkek arkadaşının sebep olduğu iddiasının yalan olduğu ifade edilmişti.

CEVAP VER

Yorumunuzu yazın
Adınızı yazın