Antalya’da HDP adına Kürdistan haritalı sahte bildiriler

0

GazeteTAMAM.com – Antalya’da HDP’nin CHP, İyi Parti ve Saadet Partisi’ni desteklediğine dair, Kürdistan haritasını da içeren HDP logolu sahte bildirilerin dağıtıldığı ortaya çıktı.

Her seçim dönemi görülen “HDP imzalı sahte bildiriler” bu yıl da Antalya’da ortaya çıktı. Kentte HDP logolu sahte bildiriler dağıtıldı. Bildiride ise HDP’nin CHP, İyi Parti ve Saadet Partisi’ni desteklediği belirtilirken Kürdistan haritasına da yer verildi.

Saadet Partisi’nin Antalya adayı Ali Aktaş, olayla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaparak “Tarih böyle şerefsizlik az görür ya da bir daha görmez. Seçmen de bunu iktidar partisi mensupları değil HDP dağıttı zannediyor. Değil şaşkın kardeşim değil. Bu rezaleti doğrudan doğruya iktidar partisinin mensupları bastırıp dağıtıyor. Antalya şehir merkezinde de dağıtıyorlar. Tarih bunlar kadar alçağını kaydetmedi. HDP adına sahte broşür bastırıp dağıtacak kadar düştüler. Çukur bile ‘benim bir izzetim var beni bunlarla nitelemeyin’ diye bağırıyor” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Yorumunuzu yazın
Adınızı yazın