Behzat Ç. iki eksikle geri dönüyor

0

GazeteTAMAM.com – Türkiye’nin en çok izlenen dizilerinden biri olan Behzat Ç.’nin yeni sezon kadrosunda Harun (Fatih Artman) ve Eda (Seda Bakan) yer almayacak.

Türkiye dizi tarihinin efsaneleri arasında yer alan “Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi” dizisi 6 yıl sonra ekranlara geri dönüyor.

Hayranlarının merakla beklediği ve başrolünü Erdal Beşikçioğlu’nun oynadığı dizinin yeni bölümleri için çalışmalar başladı.

HARUN VE EDA KADRODA OLMAYACAK

Gazeteciler.com’un haberine göre yeniden toplanmaya başlayan ekipte bazı isimler yer almayacak.

İlk olarak 9 bölüm çekilecek olan dizide, Fatih Artman’ın canlandırdığı Harun karakteri ve Seda Bakan’ın canlandırdığı Eda karakteri yeni sezonda kadroda yer alamayacak.

Kulislerde Harun’un tayini çıkmış gibi gösterileceği ve yerine yeni bir karakterin hikâyeye dahil edileceği konuşuluyor. Seda Bakan ise hamile olması nedeniyle kadroda yer alamayacak.

ÇEKİMLER HAZİRAN’DA BAŞLIYOR

Yazar Emrah Serbes’in aynı adlı eserinden uyarlanan diziyi senarist Ercan Mehmet Erdem yeniden yazmaya başladı. Eski ekibi bir araya getirmek için harekete geçen Serdar Akar’ın yöneteceği dizinin çekimlerine Haziran ayında başlanması planlanıyor.

NEJAT İŞLER İLE GÖRÜŞÜLÜYOR

Anne olmaya hazırlanan Seda Bakan’ın da yer almayacağı yeni kadro için, eski bölümlerde ‘Ercüment Çözer’ rolünü canlandıran başarılı oyuncu Nejat İşler’le de görüşülüyor.

‘BLUTV’DE YAYINLANACAK’ İDDİASI

Dizinin yeniden yayınlanacağı haberi izleyicilerde büyük sevinç uyandırırken, hangi platformda yayınlanacağı da kafalarda soru işaretleri bıraktı.

Projenin ilk olarak 9 bölüm çekileceği ve Blutv’de yayınlanacağı iddia edildi. Geçtiğimiz günlerde ise dizinin Netflix’te yayınlanacağı iddia ediliyordu.

CEVAP VER

Yorumunuzu yazın
Adınızı yazın