CNN Türk spor spikeri Emre Tilev işten çıkarıldı: Git dediler

0

GazeteTAMAM.com – Kanal D ve CNN Türk Spor Spikeri Emre Tilev’in işine son verildi. Tilev’in işine son verilme gerekçesi ise açıklanmadı.

Demirören Medya Grubu’nda işten çıkarmaların ardı arkası kesilmiyor. Son olarak, CNN Türk ve Kanal D’nin spor spikerlerinden Emre Tilev’in işine son verildi.

12 yılı aşkın süredir grupta görev yapan Tilev, CNN TÜRK  ekranlarında “Spor Masası” ve “Spor Toplantısı” isimli programı, CNN TÜRK Spor bültenini, Kanal D ekranlarında ise Spor Gündemi’ni sunuyordu.

İşten çıkarıldığını Twitter hesabından “Yılbaşı öncesi işsizlik… CnnTürk Benim hep yuvam oldu. Bugün git dediler” sözleriyle duyuran deneyimli spor spikeri Tilev, yayımladığı mesajda şu ifadeleri kullandı:

“30 yıllık meslek yaşamımda önemli bir dönem. Çok şey paylaştığım can dostlar. Rüzgarın ıslığına kulak veren, güneşin doğuşuna ortak olan ve gecenin karanlığını birlikte yaşayan can dostlar. Sabahı bilmeyen, geceyi görmeyen çalışan bir ekip. Ben o ekibin minicik bir parçası olmaya çalıştım. Çok çalıştım ki bu konuda hiç mütevazı olmayacağım. Çok çabaladım. Çalışma manyaklığım ile bazen kalplerin sınırlarını zorladım. İşimi her şeyin önüne koydum. Yaşamımı bile ikinci plana attım. İş için dostlarımı yordum. Ve bu gün… KOVULDUM. Hakkınızı helal ediniz…”

CEVAP VER

Yorumunuzu yazın
Adınızı yazın