Genç kadına ormanlık alanda işkence

0

GazeteTAMAM.com – Antalya’da, yaşları 15 ile 20 arasında değişen 5 kişi, tartıştıkları genç bir kadını ormanlık alana götürüp işkence yaptı.

Olay 30 Ocak Çarşamba günü Antalya’nın Kepez ilçesinde meydana geldi. Mazı Dağı mevkiindeki ormanlık alanda, yaşları 15 ile 20 arasında olan 5 kişi, iddiaya göre bilinmeyen nedenle tartıştıkları genç kadını ormanlık alana götürüp işkence yaptı.

Genç kadını saçından sürükleyip dakikalarca tekme-tokat döven grup, ardından parasını da gasp etmeye çalıştı. İşkenceciler, şiddetin dozunu fazla kaptıran arkadaşlarına “Aman durun, ölür” diyerek uyardı.

İŞKENCEYİ CEP TELEFONUYLA KAYDETTİLER

Aralarında kadınların da olduğu 5 kişi, genç kadını olayı başkalarına anlatması veya şikâyetçi olması halinde ailesine de zarar vermekle tehdit etti. Saldırganlar dakikalarca süren şiddet anlarını da cep telefonuyla kaydetti.

Görüntülerin basına ve sosyal medyaya yansımasının ardından Antalya İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, şüphelilerin ve saldırıya uğrayan genç kadının kimliğinin belirlenmesi için çalışma başlattı. Yetkililer, şu ana kadar olayla ilgili herhangi bir şikâyetin olmadığını belirtti. (DHA)

CEVAP VER

Yorumunuzu yazın
Adınızı yazın