Ronaldo’dan tecavüz savunması: Hayır dedi ama bedenime dokundu

0
Mg Torino 24/11/2018 - campionato di calcio serie A / Juventus-Spal / foto Matteo Gribaudi/Image nella foto: Cristiano Ronaldo PUBLICATIONxNOTxINxITA

GazeteTAMAM.com – Tecavüz iddiasıyla hakkında dava açılan Cristiano Ronaldo, ifadesinde “Biraz sert oldu. O sırada bedeninde bazı morluklar oluştu” dedi.

Alman Der Spiegel dergisi, olayın ardından Eylül 2009’da 33 yaşındaki futbolcunun olayla ilgili sorgulama sırasında verdiği ifadeye ulaştı. Ronaldo’nun, “Henüz yeni tanıştığımız için birlikte olmamızın uygun olmadığını söyledi. Ama buna rağmen bedenime dokundu” dediği iddia edildi.

İfadelerde şikayetçi kadın Kathryn Mayorga, ‘Bayan C’, Ronaldo da ‘X’ olarak adlandırılıyor. İfadeye göre Ronaldo’ya ‘o gece neler olduğu’ sorulduğunda futbolcu şöyle yanıt verdi:

“Onunla birlikte olduk. Aslında istemediğini söylüyordu ama beden dili bunun tam tersini ifade ediyordu. Daha sonra onunla birlikte olmaya devam ettim. Biraz sert oldu. O sırada bedeninde bazı morluklar oluştu.”

Aynı ifadeye göre Ronaldo genç kadından özür diledi. Avukatın “Sen ne söyledin, ‘Bayan C’ ne dedi?” sorusuna, “Henüz yeni tanıştığımız için birlikte olmamızın uygun olmadığını söyledi. Ama buna rağmen bedenime dokundu” diye yanıt verdi.

Ronaldo’nun avukatının “Bayan C. olay sırasında hiç sesini yükseltti mi?” sorusuna da “Defalarca ‘hayır’ dedi ve durdu”diye yanıt verdiği de öne sürüldü. Olay bittikten sonra ise Ronaldo genç kadının kendisine, “Beni sen zorladın” diye kızdığını ve “Sen salaksın, ben diğerleri gibi değilim” dediğini belirtti.

Öte yandan Ronaldo’yu tecavüz etmekle suçlayan Kathryn Mayorga’nın, iddia edilen tecavüz zamanından birkaç saat önce Las Vegas’ta bir gece kulübünde birlikte eğlenirken çekilen görüntüleri yayınlanmıştı.

CEVAP VER

Yorumunuzu yazın
Adınızı yazın