Sıla’nın darp raporu ve olay gecesine ait bir Whatsapp konuşması ortaya çıktı

0

GazeteTAMAM.com – Sıla’nın darp raporunda kafatasına küllük ile vurulduğu, bacaklarına ve kulağına tekme aldığı da yer alıyor.

Şarkıcı Sıla Gençoğlu ve oyuncu Ahmet Kural arasındaki ilişkinin darp nedeniyle sona ermesinin ardından yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor.

Star Haber, Sıla’nın aldığı darp raporuna ulaştı. Buna göre raporda sanatçının yüzünde ezilme, kafatasında ödem, idrarından kan ve pıhtı gelmesi ve kollarda ezilme olduğu belirtiliyor. Raporda Sıla’nın kafatasına küllük ile vurulduğu da yer alırken kafasına, bacaklarına ve kulağına tekme aldığı kayda geçmiş.

KOMŞULARININ WHATSAPP KONUŞMASI DARP İDDİASINI DOĞRULAR NİTELİKTE

Sıla Gençoğlu’nun şikâyetinin ardından başlatılan soruşturma kapsamında Sıla’nın şoförünün de aralarında bulunduğu 2’si kadın 3 kişinin ifadesinin ifadesine başvuruldu. Ahmet Kural’ın tanık olarak dinlenilen komşusu, Sıla’ya darp olayıyla ilgili arkadaşına attığı Whatsapp mesajını soruşturmayı yürüten savcılığa sundu.

Tutanakla tespit edilen ve dosyaya delil olarak giren mesajda tanığın “Ahmet kural bir kızı çok kötü dövüyor. Polise mi haber versek?” ifadeleri yer alıyor. İşte o mesajlar:

Ahmet Kural hakkında suç duyurusunda bulunan Sıla: Susarsam önce kendime sonra kadınlara haksızlık etmiş olacağım

CEVAP VER

Yorumunuzu yazın
Adınızı yazın